DJ Harra a renunţat la relaţia cu Cătălin Cazacu şi a făcut-o într-un mod inedit. Inregistrare

DJ Harra a renunţat la relaţia cu Cătălin Cazacu şi a făcut-o într-un mod inedit. Inregistrare




 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi|

DJ Harra a renunţat la relaţia cu Cătălin Cazacu şi a făcut-o într-un mod inedit.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
K3nT
Fondator
K3nT
Rank: Fondator
Mesaje : 245
Data de inscriere : 31/03/2013
Varsta : 27
Localizare : Cluj-Napoca
DJ Harra a renunţat la relaţia cu Cătălin Cazacu şi a făcut-o într-un mod inedit. Empty
MesajSubiect: DJ Harra a renunţat la relaţia cu Cătălin Cazacu şi a făcut-o într-un mod inedit. DJ Harra a renunţat la relaţia cu Cătălin Cazacu şi a făcut-o într-un mod inedit. EmptyDum Iun 30, 2013 10:57 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
DJ Harra nu mai vrea o relaţie cu Cătălin Cazacu şi l-a anunţat abia după ce a făcut publică ştirea pe internet.

"Şi iată o veste bună pt cei/cele care şi-au dorit asta. Relaţia mea cu Cătalin Cazacu a luat sfârşit, definitiv şi irevocabil de data asta din motive destul de întemeiate (din punctul meu de vedere) ! Nu a fost o decizie de comun acord, a fost decizia mea şi el a aflat-o acum câteva minute! Anunţ asta pentru cp nu vreau să fiu acuzată că îl inşel ( cum s-a mai întâmplat ) dacă voi fi văzută cu vre-un băiat pe undeva ! Mulţumesc !", a scris DJ Harra pe Facebook.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://redcobra.dust.tv

DJ Harra a renunţat la relaţia cu Cătălin Cazacu şi a făcut-o într-un mod inedit.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Banc: Doua Blonde intr-un bar
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: »[RedCobra] Cafenea :: Stiri, actualitati, informatii-